Aktualności

Premier Park w budowie – roboty ziemne (06.06.2019)

06.06.2019

Prace budowlane rozpoczęte z przytupem.

TK – BUD zakończył organizację zaplecza budowlanego Premier Parku, wykonał ogrodzenie całego placu budowy i intensywnie pracuje nad fazą przygotowania podłoża gruntowego oraz wzniesienia garaży podziemnych Villa Class oraz Grand House. W ciągu najbliższych dni na horyzoncie Osiedla Witosa pojawią się nowe żurawie budowlane 🙂 – zwiastujące wznoszenie budynków Premier Parku.

Serdecznie zachęcamy Państwa do obejrzenia pierwszych zdjęć z budowy nowej inwestycji Premier Park. Naszym staraniem, systematycznie będziemy prezentować Wam materiały zdjęciowe oraz wideo relacje z postępu prac budowlanych. Zapraszamy również do przejrzenia naszej oferty mieszkaniowej, którą znajdziecie Państwo na stronie www.premierpark.pl w zakładce Mieszkania.

 

Zmień Swój Świat –  zespół BD Inwestor

 

Zobacz także

14.11.2023

Panorama House – nowy etap Premier Park

Wraz ze startem II etapu inwestycji Premier Park rozpocznie się nowy rozdział w historii Osiedla Witosa. Kontynuując wizję zmiany życia na lepsze, możemy z dumą zapowiedzieć i zaprezentować nową odsłonę tego cieszącego się uznaniem naszych klientów projektu mieszkaniowego. Już teraz pragniemy pokazać Wam, co najlepszego oferuje ten nowoczesny projekt budynku Panorama House, którego budowa rozpocznie się wkrótce. Już teraz zobacz mieszkania i wizualizacje Panorama House 🙂

20.05.2022

Budowa Villa Class D2 i D3 zakończona – FOTO Z DRONA

Z radością informujemy Was o zakończeniu budowy apartamentowców Villa Class D2 i D3 🙂 !!!! To wyjątkowe budynki, których architektura i jakość wykonania przyciąga wzrok każdego przechodnia 🙂 Rzeczywistość przerosła nasze wizualizacje. Villa Class oferuje mieszkańcom luksus, funkcjonalność i komfort codziennego życia w każdym z 7 apartamentów w jednym budynku. Zapraszamy do obejrzenia najnowszej galerii FOTO.

15.02.2022

Villa Class D2 i D3 na finiszu – (15.02.2022) FOTO GALERIA

Apartamenty w Villi Class D2 i D3 gotowe. Na ostatniej prostej jest wykończenie części wspólnych tych wyjątkowych na mapie Katowic budynków. Villa Class to unikatowy projekt łączący wygodę mieszkania w przestronnych apartamentach o powierzchni od 85 do 163 m2. W każdej z Villi Class znajduje się tylko 7 apartamentów i 12 miejsc w garażu podziemnym 🙂 To projekt dla najbardziej wymagających klientów, oferujący bardzo wysoką jakość wykonania, niepowtarzalny design wnętrz i funkcjonalność. Zmień Swój Świat 🙂

Więcej mieszkań?

Zobacz nasze pozostałe inwestycje w Katowicach i Sosnowcu.

Katowice
ul. Grabskiego

Sosnowiec
ul. Żelazna

Zobacz najlepsze
mieszkania w mieście!


  • doskonała lokalizacja
  • blisko przedszkola, szkoły, sklepy i usługi
  • przestrzenie o podwyższonym standardzie

Umów się na spotkanie

889 777 132 Wyślij zapytanie