Aktualności

Premier Park w budowie – (12.02.2020) FOTO

13.02.2020

8 etap budowy  wg planu  – zakończyliśmy wielki montaż stolarki okiennej w 85 lokalach mieszkalnych. Front pozostałych robót w toku jest bardzo, bardzo szeroki 🙂

 

Villa Class D1 jest już w trakcie prac elewacyjnych. Wewnątrz budynku trwają prace tynkarskie w 7 apartamentach i ostatnie prace instalacyjne. Villa ma już zamontowane spektakularne przeszklenie całego szybu windowego – robi się naprawdę luksusowo. Budynek Grand House C3, to obecnie ogromny front robót związanych z budową ścianek działowych mieszkań, prac instalacyjnych wod-kan,  elektrycznych oraz wentylacyjnych w 78 mieszkaniach i 3 lokalach usługowych. Wszytko to prezentujemy Państwu w najnowszej galerii FOTO z placu budowy do obejrzenia której serdecznie zachęcamy.

 

Zmień Swój Świat – Zespół BD Inwestor

Czytaj także

03.04.2020

Premier Park w budowie – (03.04.2020) FOTO

Montujemy szklane balustrady w Villi Class D1, które nadały luksusowego charakteru budynkowi. W Grand House zakończyliśmy tynkowanie mieszkań w klatce A i za kilka dni skończymy w klatce B. Rozpoczęliśmy już ocieplanie i prace elewacyjne na budynku Grand House. Trwa budowa głównego przyłącza kanalizacyjnego i zakończono budowę podziemnego zbiornika retencyjnego. TK BUD działa jak szwajcarski zegarek zachowując najwyższe bezpieczeństwo swoich pracowników – BRAWO TK-BUD ! Polecamy najnowszą galerię FOTO.

24.03.2020

Premier Park z DRONA – (24.03.2020) FOTO

Zachęcamy do obejrzenia najnowszej galerii FOTO z DRONA z budowy osiedla Premier Park. Prace posuwają się do przodu i z każdym dniem zarówno Villa Class jak i Grand House nabierają wspaniałego uroku. W budynku Villa Class D1 realizowany jest właśnie 9 z 10 etapów budowy, a w Grand House 8 z 10 etapów. Wszystkich zainteresowanych zakupem mieszkania zachęcamy do kontaktu telefonicznego jak i e-mailowego z naszymi doradcami klienta.

06.03.2020

Premier Park w budowie – (06.03.2020) FOTO

Budowa Premier Park idzie zgodnie z planem, który zakłada zakończenie prac do grudnia 2020. Z każdym dniem jednak odsłaniają się nam już elementy prezentujące detale i atrakcyjność tego projektu. Villa Class D1 zaprezentowała właśnie pierwsze dwie ściany elewacyjne wykończone „na gotowo”. Realizacja wygląda jeszcze lepiej niż wizualizacja projektu 🙂 O najwyższą jakość budowy i tempo realizacji dba nasz Generalny Wykonawca – TK BUD z Krakowa.

Umów się na spotkanie


i zobacz najlepsze mieszkania w mieście!

umów spotkanie
32 785 65 65