Aktualności

Panorama House – nowy etap Premier Park

14.11.2023

Budynek Panorama House marki BDInwestor, będzie kontynuacją najlepszych rozwiązań architektonicznych docenionych już przez klientów osiedla Premier Park w zakończonych budynkach Grand House i Villa Class : doskonałej jakości materiałów, eleganckich przeszkleń, szerokich korytarzy oraz estetycznego wykończenia części wspólnych. W budynku zaplanowano dwie niezależne klatki z cichobieżnymi windami, parkingi podziemne i komórki lokatorskie. W budynku Panorama House powstaną 73 komfortowe mieszkania od 38 do 100 m2. Do dyspozycji przyszłych mieszkańców przygotujemy lokale 2-,3- i 4-pokojowe. Wygodną, dodatkową przestrzeń rekreacyjną zapewnią ogródki w mieszkaniach na parterze, a na wyższych kondygnacjach tarasy lub przestronne balkony, które stały się znakiem rozpoznawczym I etapu Premier Park.

 

Inwestycja już wkrótce wejdzie do sprzedaży, jednak już dziś możesz zapisać się na listę zainteresowanych osób. Zostaw swoje dane kontaktowe, by jako pierwszy poznać szczegóły, gdy inwestycja wejdzie do sprzedaży na rynek. Chcesz zobaczyć na żywo jakość i standard BD Inwestora? Umów już teraz spotkanie w „mieszkaniu pokazowym” położonym w budynku Grand House i przekonaj się jak wygląda ucieleśnienie idei 'Zmień Swój Świat!’.

 

I etap Premier Park odmienił Osiedle Witosa, które zyskało nowy wizerunek i tętni życiem. Doskonała lokalizacja, bliskość usług i zaplecza edukacyjnego, a także świetna komunikacja z centrum miasta i regionem sprawia, że Osiedle Witosa jest doskonałym miejscem na bezpieczne życie i czerpanie pełnymi garściami z możliwości, jakie daje miasto – bez rezygnacji z bliskości zieleni i kontaktu z naturą.

Ofertę mieszkań dostępnych w ramach II etapu i budynku Panorama House sprawdzić klikając tutaj – link:  zobacz nowe możliwości w Premier Park 

 

Zmień Swój Świat ! – Zespół BDInwestor

 

Klauzula informacyjna : Przedstawione wizualizacje i zagospodarowanie terenu mają charakter poglądowy. Wygląd budynków oraz zagospodarowanie terenu mogą ulec zmianom w trakcie realizacji inwestycji. Wygląd korytarzy oraz aranżacje wnętrz mogą ulec zmianom w trakcie realizacji inwestycji. 

Zobacz także

20.05.2022

Budowa Villa Class D2 i D3 zakończona – FOTO Z DRONA

Z radością informujemy Was o zakończeniu budowy apartamentowców Villa Class D2 i D3 🙂 !!!! To wyjątkowe budynki, których architektura i jakość wykonania przyciąga wzrok każdego przechodnia 🙂 Rzeczywistość przerosła nasze wizualizacje. Villa Class oferuje mieszkańcom luksus, funkcjonalność i komfort codziennego życia w każdym z 7 apartamentów w jednym budynku. Zapraszamy do obejrzenia najnowszej galerii FOTO.

15.02.2022

Villa Class D2 i D3 na finiszu – (15.02.2022) FOTO GALERIA

Apartamenty w Villi Class D2 i D3 gotowe. Na ostatniej prostej jest wykończenie części wspólnych tych wyjątkowych na mapie Katowic budynków. Villa Class to unikatowy projekt łączący wygodę mieszkania w przestronnych apartamentach o powierzchni od 85 do 163 m2. W każdej z Villi Class znajduje się tylko 7 apartamentów i 12 miejsc w garażu podziemnym 🙂 To projekt dla najbardziej wymagających klientów, oferujący bardzo wysoką jakość wykonania, niepowtarzalny design wnętrz i funkcjonalność. Zmień Swój Świat 🙂

07.12.2021

Masz pomysł na biznes ? Mamy dla Ciebie nowe lokale usługowe.

W ramach projektu Premier Park zbudowaliśmy w podcieniu budynku Grand House 3 lokale usługowe od 80 do 104 m2. Zachęcamy do działania wszystkich przedsiębiorczych ludzi, którzy w tych wnętrzach stworzą swój wymarzony biznes. Zgodnie z naszą wizją lokale dedykowane są dla rodzinnego bistro, minimarketu i specjalistycznej przychodni lekarskiej – ale o tym niech zdecydują ostatecznie potrzeby mieszkańców Premier Park i Osiedla Witosa 🙂 Zobacz FOTO galerię lokali na sprzedaż lub wynajem 🙂

Więcej mieszkań?

Zobacz nasze pozostałe inwestycje w Katowicach i Sosnowcu.

Katowice
ul. Grabskiego

Sosnowiec
ul. Żelazna

Zobacz najlepsze
mieszkania w mieście!


  • doskonała lokalizacja
  • blisko przedszkola, szkoły, sklepy i usługi
  • przestrzenie o podwyższonym standardzie

Umów się na spotkanie

889 777 132 Wyślij zapytanie