Aktualności

BDI Design – TEMA dla klientów Premier Park

13.06.2019

Klienci Premier Pak mogą już w ramach obsługi BDI Design, korzystać z kolejnych pakietów korzyści od firmy TEMA.

 

Firma TEMA została założona w 1990 r. i od roku 1992, więc od ponad 20 lat, jest oficjalnym dystrybutorem produktów Gira w Polsce. Do innych firm w portfolio firmy TEMA należy niemiecki producent materiałów instalacyjnych Kaiser i szwajcarskie przedsiębiorstwo hi-fi Revox.

www.tema.pl

Firma TEMA w ramach oferty dedykowanej dla klientów Premier Park gwarantuje profesjonalne wsparcie indywidualnego doradcy klienta, szeroki pakiet nowoczesnych i atrakcyjnych produktów wyposażenia wnętrza mieszkań w atrakcyjnej cenie – z 10% bonifikatą ceny na start !!

Zachęcamy do zapoznania się z nowymi pakietami BDI Design od firmy TEMA, które znajdziecie Państwo na stronie www.premierpark.pl w zakładce USŁUGI.

 

Zmień Swój Świat – zespół BD Inwestor

Klauzula informacyjna : Przedstawione na zdjęciach aranżacje wnętrz oraz wyposażenie pomieszczeń są jedynie propozycją w celu prezentacji i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Czytaj także

07.12.2021

Masz pomysł na biznes ? Mamy dla Ciebie nowe lokale usługowe.

W ramach projektu Premier Park zbudowaliśmy w podcieniu budynku Grand House 3 lokale usługowe od 80 do 104 m2. Zachęcamy do działania wszystkich przedsiębiorczych ludzi, którzy w tych wnętrzach stworzą swój wymarzony biznes. Zgodnie z naszą wizją lokale dedykowane są dla rodzinnego bistro, minimarketu i specjalistycznej przychodni lekarskiej – ale o tym niech zdecydują ostatecznie potrzeby mieszkańców Premier Park i Osiedla Witosa 🙂 Zobacz FOTO galerię lokali na sprzedaż lub wynajem 🙂

19.11.2021

Villa Class D2 i D3 w budowie – (19.11.2021) FOTO Z DRONA

Zaawansowanie budowy Villi Class D2 i D3 w 90% 🙂 Zapraszamy do obejrzenia FOTO dziennika z budowy naszych apartamentowców na tle zakończonych etapów budowy Villi Class D1 i Grand House C3. Osiedle Premier Park wygląda pięknie i z każdym dniem spełnia się nasza wizja stworzenia wyjątkowego i niepowtarzalnego miejsca do wygodnego życia. Zmień Swój Świat i sprawdź naszą ofertę dostępnych jeszcze apartamentów w Villi Class D2 i D3 🙂

11.10.2021

Villa Class D2 i D3 w budowie – (11.10.2021) FOTO GALERIA

Zaawansowanie budowy Villi Class D2 i D3 w 80% 🙂 Te unikalne architektonicznie budynki powstają w ramach inwestycji Premier Park, w której swoje wymarzone M znalazło już 85 rodzin (w budynkach Villa Class D1 i Grand House C3). Zachęcamy Was do obejrzenia najnowszej FOTO galerii z budowy ostatnich dwóch Villi Class, w których znajduje się tylko po 7 apartamentów w każdym budynku. To ostatni dzwonek na zakup wyjątkowego apartamentu w Katowicach.

Umów się na spotkanie


i zobacz najlepsze mieszkania w mieście!

umów spotkanie
32 785 65 65