Aktualności

BDI Design – TEMA dla klientów Premier Park

13.06.2019

Klienci Premier Pak mogą już w ramach obsługi BDI Design, korzystać z kolejnych pakietów korzyści od firmy TEMA.

 

Firma TEMA została założona w 1990 r. i od roku 1992, więc od ponad 20 lat, jest oficjalnym dystrybutorem produktów Gira w Polsce. Do innych firm w portfolio firmy TEMA należy niemiecki producent materiałów instalacyjnych Kaiser i szwajcarskie przedsiębiorstwo hi-fi Revox.

www.tema.pl

Firma TEMA w ramach oferty dedykowanej dla klientów Premier Park gwarantuje profesjonalne wsparcie indywidualnego doradcy klienta, szeroki pakiet nowoczesnych i atrakcyjnych produktów wyposażenia wnętrza mieszkań w atrakcyjnej cenie – z 10% bonifikatą ceny na start !!

Zachęcamy do zapoznania się z nowymi pakietami BDI Design od firmy TEMA, które znajdziecie Państwo na stronie www.premierpark.pl w zakładce USŁUGI.

 

Zmień Swój Świat – zespół BD Inwestor

Klauzula informacyjna : Przedstawione na zdjęciach aranżacje wnętrz oraz wyposażenie pomieszczeń są jedynie propozycją w celu prezentacji i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Czytaj także

20.05.2022

Budowa Villa Class D2 i D3 zakończona – FOTO Z DRONA

Z radością informujemy Was o zakończeniu budowy apartamentowców Villa Class D2 i D3 🙂 !!!! To wyjątkowe budynki, których architektura i jakość wykonania przyciąga wzrok każdego przechodnia 🙂 Rzeczywistość przerosła nasze wizualizacje. Villa Class oferuje mieszkańcom luksus, funkcjonalność i komfort codziennego życia w każdym z 7 apartamentów w jednym budynku. Zapraszamy do obejrzenia najnowszej galerii FOTO.

15.02.2022

Villa Class D2 i D3 na finiszu – (15.02.2022) FOTO GALERIA

Apartamenty w Villi Class D2 i D3 gotowe. Na ostatniej prostej jest wykończenie części wspólnych tych wyjątkowych na mapie Katowic budynków. Villa Class to unikatowy projekt łączący wygodę mieszkania w przestronnych apartamentach o powierzchni od 85 do 163 m2. W każdej z Villi Class znajduje się tylko 7 apartamentów i 12 miejsc w garażu podziemnym 🙂 To projekt dla najbardziej wymagających klientów, oferujący bardzo wysoką jakość wykonania, niepowtarzalny design wnętrz i funkcjonalność. Zmień Swój Świat 🙂

07.12.2021

Masz pomysł na biznes ? Mamy dla Ciebie nowe lokale usługowe.

W ramach projektu Premier Park zbudowaliśmy w podcieniu budynku Grand House 3 lokale usługowe od 80 do 104 m2. Zachęcamy do działania wszystkich przedsiębiorczych ludzi, którzy w tych wnętrzach stworzą swój wymarzony biznes. Zgodnie z naszą wizją lokale dedykowane są dla rodzinnego bistro, minimarketu i specjalistycznej przychodni lekarskiej – ale o tym niech zdecydują ostatecznie potrzeby mieszkańców Premier Park i Osiedla Witosa 🙂 Zobacz FOTO galerię lokali na sprzedaż lub wynajem 🙂

Umów się na spotkanie


i zobacz najlepsze mieszkania w mieście!

umów spotkanie
32 785 65 65