Aktualności

BDI Finanse – wspieramy finansowanie zakupu mieszkania

05.04.2019

Od początku klienci Premier Parku mogą liczyć na nasze wsparcie przy należytym przygotowaniu formalności w ubieganiu się o kredyt bankowy na zakup wymarzonego mieszkania. Oferujemy Państwu kompleksową opiekę w całym procesie kredytowym od złożenia wniosku, aż do wypłaty środków.

Nasz ekspert finansowy gwarantuje bogate doświadczenie i wiedzę niezbędną w wyborze dla Państwa najlepszej oferty kredytowej. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i dzięki współpracy z wieloma bankami przygotujemy spersonalizowaną ofertę.

Korzystając z usług BDI Finanse, otrzymacie Państwo ofertę najlepszej dla siebie opcji finansowej, popartej szczegółową analizą dostępnych na rynku ofert w formie tabelarycznej.

 

Standardowe etapy działania :

 

(1) Analiza potrzeb, przygotowanie i analiza porównawcza dostępnych na rynku ofert,

(2) Wybór najkorzystniejszej oferty, podpisanie wniosków,

(3) Złożenie wniosków w banku,

(4) Decyzja finansowa,

(5) Wycena nieruchomości,

(6) Decyzja ostateczna i podpisanie umowy,

(7) Akt notarialny i wypłata środków.

 

Warunki usługi BDI Finanse – ekspert finansowy,  ustalimy z Państwem indywidualnie podczas naszego spotkania handlowego.

Zobacz także

14.11.2023

Panorama House – nowy etap Premier Park

Wraz ze startem II etapu inwestycji Premier Park rozpocznie się nowy rozdział w historii Osiedla Witosa. Kontynuując wizję zmiany życia na lepsze, możemy z dumą zapowiedzieć i zaprezentować nową odsłonę tego cieszącego się uznaniem naszych klientów projektu mieszkaniowego. Już teraz pragniemy pokazać Wam, co najlepszego oferuje ten nowoczesny projekt budynku Panorama House, którego budowa rozpocznie się wkrótce. Już teraz zobacz mieszkania i wizualizacje Panorama House 🙂

20.05.2022

Budowa Villa Class D2 i D3 zakończona – FOTO Z DRONA

Z radością informujemy Was o zakończeniu budowy apartamentowców Villa Class D2 i D3 🙂 !!!! To wyjątkowe budynki, których architektura i jakość wykonania przyciąga wzrok każdego przechodnia 🙂 Rzeczywistość przerosła nasze wizualizacje. Villa Class oferuje mieszkańcom luksus, funkcjonalność i komfort codziennego życia w każdym z 7 apartamentów w jednym budynku. Zapraszamy do obejrzenia najnowszej galerii FOTO.

15.02.2022

Villa Class D2 i D3 na finiszu – (15.02.2022) FOTO GALERIA

Apartamenty w Villi Class D2 i D3 gotowe. Na ostatniej prostej jest wykończenie części wspólnych tych wyjątkowych na mapie Katowic budynków. Villa Class to unikatowy projekt łączący wygodę mieszkania w przestronnych apartamentach o powierzchni od 85 do 163 m2. W każdej z Villi Class znajduje się tylko 7 apartamentów i 12 miejsc w garażu podziemnym 🙂 To projekt dla najbardziej wymagających klientów, oferujący bardzo wysoką jakość wykonania, niepowtarzalny design wnętrz i funkcjonalność. Zmień Swój Świat 🙂

Więcej mieszkań?

Zobacz nasze pozostałe inwestycje w Katowicach i Sosnowcu.

Katowice
ul. Grabskiego

Sosnowiec
ul. Żelazna

Zobacz najlepsze
mieszkania w mieście!


  • doskonała lokalizacja
  • blisko przedszkola, szkoły, sklepy i usługi
  • przestrzenie o podwyższonym standardzie

Umów się na spotkanie

889 777 132 Wyślij zapytanie