Aktualności

BDI Finanse – wspieramy finansowanie zakupu mieszkania

05.04.2019

Od początku klienci Premier Parku mogą liczyć na nasze wsparcie przy należytym przygotowaniu formalności w ubieganiu się o kredyt bankowy na zakup wymarzonego mieszkania. Oferujemy Państwu kompleksową opiekę w całym procesie kredytowym od złożenia wniosku, aż do wypłaty środków.

Nasz ekspert finansowy gwarantuje bogate doświadczenie i wiedzę niezbędną w wyborze dla Państwa najlepszej oferty kredytowej. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i dzięki współpracy z wieloma bankami przygotujemy spersonalizowaną ofertę.

Korzystając z usług BDI Finanse, otrzymacie Państwo ofertę najlepszej dla siebie opcji finansowej, popartej szczegółową analizą dostępnych na rynku ofert w formie tabelarycznej.

 

Standardowe etapy działania :

 

(1) Analiza potrzeb, przygotowanie i analiza porównawcza dostępnych na rynku ofert,

(2) Wybór najkorzystniejszej oferty, podpisanie wniosków,

(3) Złożenie wniosków w banku,

(4) Decyzja finansowa,

(5) Wycena nieruchomości,

(6) Decyzja ostateczna i podpisanie umowy,

(7) Akt notarialny i wypłata środków.

 

Warunki usługi BDI Finanse – ekspert finansowy,  ustalimy z Państwem indywidualnie podczas naszego spotkania handlowego.

Czytaj także

20.05.2022

Budowa Villa Class D2 i D3 zakończona – FOTO Z DRONA

Z radością informujemy Was o zakończeniu budowy apartamentowców Villa Class D2 i D3 🙂 !!!! To wyjątkowe budynki, których architektura i jakość wykonania przyciąga wzrok każdego przechodnia 🙂 Rzeczywistość przerosła nasze wizualizacje. Villa Class oferuje mieszkańcom luksus, funkcjonalność i komfort codziennego życia w każdym z 7 apartamentów w jednym budynku. Zapraszamy do obejrzenia najnowszej galerii FOTO.

15.02.2022

Villa Class D2 i D3 na finiszu – (15.02.2022) FOTO GALERIA

Apartamenty w Villi Class D2 i D3 gotowe. Na ostatniej prostej jest wykończenie części wspólnych tych wyjątkowych na mapie Katowic budynków. Villa Class to unikatowy projekt łączący wygodę mieszkania w przestronnych apartamentach o powierzchni od 85 do 163 m2. W każdej z Villi Class znajduje się tylko 7 apartamentów i 12 miejsc w garażu podziemnym 🙂 To projekt dla najbardziej wymagających klientów, oferujący bardzo wysoką jakość wykonania, niepowtarzalny design wnętrz i funkcjonalność. Zmień Swój Świat 🙂

07.12.2021

Masz pomysł na biznes ? Mamy dla Ciebie nowe lokale usługowe.

W ramach projektu Premier Park zbudowaliśmy w podcieniu budynku Grand House 3 lokale usługowe od 80 do 104 m2. Zachęcamy do działania wszystkich przedsiębiorczych ludzi, którzy w tych wnętrzach stworzą swój wymarzony biznes. Zgodnie z naszą wizją lokale dedykowane są dla rodzinnego bistro, minimarketu i specjalistycznej przychodni lekarskiej – ale o tym niech zdecydują ostatecznie potrzeby mieszkańców Premier Park i Osiedla Witosa 🙂 Zobacz FOTO galerię lokali na sprzedaż lub wynajem 🙂

Umów się na spotkanie


i zobacz najlepsze mieszkania w mieście!

umów spotkanie
32 785 65 65