Aktualności

Premier Park w budowie – (03.04.2020) FOTO

03.04.2020

Premier Park buduje się pełną parą – ale z zachowaniem szczególnego bezpieczeństwa pracowników 🙂

 

Villa Class D1 dostała kolejny luksusowy element architektury szklane balustrady balkonów i tarasów 🙂 Apartamenty są już gotowe i naprawdę piękne. Na holach Villi Class trwają prace wykończeniowe ścian – niebawem będziemy kłaść materiały wykończeniowe podłóg i schodów. W budynku Grand House C3, zakończyło się tynkowanie mieszkań klatki A. Na finiszu jest tynkowanie mieszkań klatki B, a za kilka dni rozpoczniemy tynkowanie mieszkań klatki C. Prace postępują zgodnie z harmonogramem. Na terenie inwestycji powstał potężny podziemny zbiornik retencyjny do wody opadowej. W trakcie jest również budowa głównych przyłączy kanalizacyjnych do zrzutu wody opadowej i ścieków bytowych. Na budynku Grand House rozpoczęły się również prace ocieplenia zewnętrznego i tynkowanie elewacji – niebawem odsłonimy fragment części południowo-zachodniej (od strony ulicy Rataja). Na budowę dotarły już żaluzje zewnętrzne, które stanowią „wisienkę na torcie” w pakiecie elementów architektury budynków.

Wszystkich zainteresowanych mieszkaniami na Osiedlu Premier Park zachęcamy w najbliższych dniach szczególnie do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego z naszymi doradcami klienta.  BD Inwestor przyjęło to rozwiązanie w związku z wdrożonymi w Polsce czasowymi ograniczeniami w kontaktach personalnych, co pozwoli zahamować rozprzestrzenianie się Koronawirusa.

 

Zmień Swój Świat – Zespół BD Inwestor

Czytaj także

24.07.2020

Premier Park w budowie – (23.07.2020) FOTO Z BUDOWY

Zakończyliśmy 9 z 10 etapów budowy Grand House C3. Oba budynki Villa Class i Grand House są już więc na ostatnim – 10 etapie budowy 🙂 Przez ostatnie 8 tygodni wydarzyło się tak wiele wdrożeń na budowie Premier Park, że najlepiej zaprezentuje to najnowsza galeria zdjęciowa. Aż miło popatrzeć jak nasz projekt materializuje się w najdrobniejszych szczegółach. Wyjątkowe materiały wykończeniowe w połączeniu ze starannością i jakością wykonania przez naszego Generalnego Wykonawcę – TK BUD, zasługują na najwyższe uznanie. Doceniają to w szczególności klienci Premier Parku – za co serdecznie dziękujemy.

22.05.2020

Premier Park ma już ROK – (22.05.2020) FOTO Z BUDOWY

Mija 12 miesięcy od momentu kiedy przekazaliśmy do realizacji nasz projekt i wizję osiedla Premier Park, krakowskiej firmie TK-BUD. Obchodzimy więc 1 Urodziny Premier Park 🙂 To wielka radość i duma obserwować jak dzisiaj prezentuje się to wyjątkowe miejsce do życia. W Katowicach takiego nie znajdziecie. Z radością przedstawiamy Wam najnowszą FOTO sesję z budowy Premier Park. Sami podziwiamy jakość i dbałość wykonania 🙂 Dziękujemy bardzo Pani Magdzie – kierowniczce budowy, która dba ze swoim zespołem o najdrobniejsze detale. Dziękujemy również firmie GOVA, która zapewnia nam stale profesjonalny nadzór. To zespół na 6 😉

23.04.2020

Premier Park w budowie – (22.04.2020) FOTO

Villa Class D1 wykonana już w 90 %. To piękny i luksusowy budynek z 7 apartamentami :-). W Grand House niebawem osiągniemy 80% zaawansowania. Kończymy w nim tynkowanie mieszkań i wykonujemy wylewki podłogowe. Trwa ocieplanie i prace elewacyjne na budynku Grand House, budowa głównego przyłącza kanalizacyjnego i rozpoczynają się prace przyłącza ciepła od TAURON CIEPŁO. Zamontowaliśmy już piękne żaluzje zewnętrzne na balkonach – perełka. Polecamy najnowszą galerię FOTO.

Umów się na spotkanie


i zobacz najlepsze mieszkania w mieście!

umów spotkanie
32 785 65 65