Aktualności

Premier Park w budowie – (03.04.2020) FOTO

03.04.2020

Premier Park buduje się pełną parą – ale z zachowaniem szczególnego bezpieczeństwa pracowników 🙂

 

Villa Class D1 dostała kolejny luksusowy element architektury szklane balustrady balkonów i tarasów 🙂 Apartamenty są już gotowe i naprawdę piękne. Na holach Villi Class trwają prace wykończeniowe ścian – niebawem będziemy kłaść materiały wykończeniowe podłóg i schodów. W budynku Grand House C3, zakończyło się tynkowanie mieszkań klatki A. Na finiszu jest tynkowanie mieszkań klatki B, a za kilka dni rozpoczniemy tynkowanie mieszkań klatki C. Prace postępują zgodnie z harmonogramem. Na terenie inwestycji powstał potężny podziemny zbiornik retencyjny do wody opadowej. W trakcie jest również budowa głównych przyłączy kanalizacyjnych do zrzutu wody opadowej i ścieków bytowych. Na budynku Grand House rozpoczęły się również prace ocieplenia zewnętrznego i tynkowanie elewacji – niebawem odsłonimy fragment części południowo-zachodniej (od strony ulicy Rataja). Na budowę dotarły już żaluzje zewnętrzne, które stanowią „wisienkę na torcie” w pakiecie elementów architektury budynków.

Wszystkich zainteresowanych mieszkaniami na Osiedlu Premier Park zachęcamy w najbliższych dniach szczególnie do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego z naszymi doradcami klienta.  BD Inwestor przyjęło to rozwiązanie w związku z wdrożonymi w Polsce czasowymi ograniczeniami w kontaktach personalnych, co pozwoli zahamować rozprzestrzenianie się Koronawirusa.

 

Zmień Swój Świat – Zespół BD Inwestor

Zobacz także

14.11.2023

Panorama House – nowy etap Premier Park

Wraz ze startem II etapu inwestycji Premier Park rozpocznie się nowy rozdział w historii Osiedla Witosa. Kontynuując wizję zmiany życia na lepsze, możemy z dumą zapowiedzieć i zaprezentować nową odsłonę tego cieszącego się uznaniem naszych klientów projektu mieszkaniowego. Już teraz pragniemy pokazać Wam, co najlepszego oferuje ten nowoczesny projekt budynku Panorama House, którego budowa rozpocznie się wkrótce. Już teraz zobacz mieszkania i wizualizacje Panorama House 🙂

20.05.2022

Budowa Villa Class D2 i D3 zakończona – FOTO Z DRONA

Z radością informujemy Was o zakończeniu budowy apartamentowców Villa Class D2 i D3 🙂 !!!! To wyjątkowe budynki, których architektura i jakość wykonania przyciąga wzrok każdego przechodnia 🙂 Rzeczywistość przerosła nasze wizualizacje. Villa Class oferuje mieszkańcom luksus, funkcjonalność i komfort codziennego życia w każdym z 7 apartamentów w jednym budynku. Zapraszamy do obejrzenia najnowszej galerii FOTO.

15.02.2022

Villa Class D2 i D3 na finiszu – (15.02.2022) FOTO GALERIA

Apartamenty w Villi Class D2 i D3 gotowe. Na ostatniej prostej jest wykończenie części wspólnych tych wyjątkowych na mapie Katowic budynków. Villa Class to unikatowy projekt łączący wygodę mieszkania w przestronnych apartamentach o powierzchni od 85 do 163 m2. W każdej z Villi Class znajduje się tylko 7 apartamentów i 12 miejsc w garażu podziemnym 🙂 To projekt dla najbardziej wymagających klientów, oferujący bardzo wysoką jakość wykonania, niepowtarzalny design wnętrz i funkcjonalność. Zmień Swój Świat 🙂

Więcej mieszkań?

Zobacz nasze pozostałe inwestycje w Katowicach i Sosnowcu.

Katowice
ul. Grabskiego

Sosnowiec
ul. Żelazna

Zobacz najlepsze
mieszkania w mieście!


  • doskonała lokalizacja
  • blisko przedszkola, szkoły, sklepy i usługi
  • przestrzenie o podwyższonym standardzie

Umów się na spotkanie

889 777 132 Wyślij zapytanie