Aktualności

Premier Park w budowie – (03.04.2020) FOTO

03.04.2020

Premier Park buduje się pełną parą – ale z zachowaniem szczególnego bezpieczeństwa pracowników 🙂

 

Villa Class D1 dostała kolejny luksusowy element architektury szklane balustrady balkonów i tarasów 🙂 Apartamenty są już gotowe i naprawdę piękne. Na holach Villi Class trwają prace wykończeniowe ścian – niebawem będziemy kłaść materiały wykończeniowe podłóg i schodów. W budynku Grand House C3, zakończyło się tynkowanie mieszkań klatki A. Na finiszu jest tynkowanie mieszkań klatki B, a za kilka dni rozpoczniemy tynkowanie mieszkań klatki C. Prace postępują zgodnie z harmonogramem. Na terenie inwestycji powstał potężny podziemny zbiornik retencyjny do wody opadowej. W trakcie jest również budowa głównych przyłączy kanalizacyjnych do zrzutu wody opadowej i ścieków bytowych. Na budynku Grand House rozpoczęły się również prace ocieplenia zewnętrznego i tynkowanie elewacji – niebawem odsłonimy fragment części południowo-zachodniej (od strony ulicy Rataja). Na budowę dotarły już żaluzje zewnętrzne, które stanowią „wisienkę na torcie” w pakiecie elementów architektury budynków.

Wszystkich zainteresowanych mieszkaniami na Osiedlu Premier Park zachęcamy w najbliższych dniach szczególnie do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego z naszymi doradcami klienta.  BD Inwestor przyjęło to rozwiązanie w związku z wdrożonymi w Polsce czasowymi ograniczeniami w kontaktach personalnych, co pozwoli zahamować rozprzestrzenianie się Koronawirusa.

 

Zmień Swój Świat – Zespół BD Inwestor

Czytaj także

07.12.2021

Masz pomysł na biznes ? Mamy dla Ciebie nowe lokale usługowe.

W ramach projektu Premier Park zbudowaliśmy w podcieniu budynku Grand House 3 lokale usługowe od 80 do 104 m2. Zachęcamy do działania wszystkich przedsiębiorczych ludzi, którzy w tych wnętrzach stworzą swój wymarzony biznes. Zgodnie z naszą wizją lokale dedykowane są dla rodzinnego bistro, minimarketu i specjalistycznej przychodni lekarskiej – ale o tym niech zdecydują ostatecznie potrzeby mieszkańców Premier Park i Osiedla Witosa 🙂 Zobacz FOTO galerię lokali na sprzedaż lub wynajem 🙂

19.11.2021

Villa Class D2 i D3 w budowie – (19.11.2021) FOTO Z DRONA

Zaawansowanie budowy Villi Class D2 i D3 w 90% 🙂 Zapraszamy do obejrzenia FOTO dziennika z budowy naszych apartamentowców na tle zakończonych etapów budowy Villi Class D1 i Grand House C3. Osiedle Premier Park wygląda pięknie i z każdym dniem spełnia się nasza wizja stworzenia wyjątkowego i niepowtarzalnego miejsca do wygodnego życia. Zmień Swój Świat i sprawdź naszą ofertę dostępnych jeszcze apartamentów w Villi Class D2 i D3 🙂

11.10.2021

Villa Class D2 i D3 w budowie – (11.10.2021) FOTO GALERIA

Zaawansowanie budowy Villi Class D2 i D3 w 80% 🙂 Te unikalne architektonicznie budynki powstają w ramach inwestycji Premier Park, w której swoje wymarzone M znalazło już 85 rodzin (w budynkach Villa Class D1 i Grand House C3). Zachęcamy Was do obejrzenia najnowszej FOTO galerii z budowy ostatnich dwóch Villi Class, w których znajduje się tylko po 7 apartamentów w każdym budynku. To ostatni dzwonek na zakup wyjątkowego apartamentu w Katowicach.

Umów się na spotkanie


i zobacz najlepsze mieszkania w mieście!

umów spotkanie
32 785 65 65